درباره ما

مجموعه بازرگانی "پارت لنت" - "نوین یدک سابق" با هدف تامین و فروش لوازم یدکی با کیفیت خودرو با برند "گالوس" از سال 1387 شروع به کار نمود. این مجموعه از بدو تاسیس همواره سعی بر آن داشته تا با عرضه باکیفیت ترین محصولات, برند "گالوس" را به نمادی از برترین محصولات ساخت داخل تبدیل نماید.

اکنون این مجموعه با بیش از یک دهه تلاش مستمر و با پشتوانه سالها تجربه در بازار قطعات یدکی, مجموعه ای از با کیفیت ترین و بهترین محصولات را برای شما فراهم آورده و با راه اندازی وبسایت و فروش آنلاین, سعی در تسهیل فرایند فروش به نمایندگان عزیز نموده است.

"ضمانت کیفیت کالا", "سرعت در ارسال کالا" و "پشتیبانی متعهدانه", از اصول اساسی این مجموعه است که همواره به آن پایبند است. عزیزانی که قصد همکاری با این مجموعه و اخذ نمایندگی فروش محصولات "گالوس", در استان محل فعالیت خود را دارند, میتوانند با تکمیل فرم "در خواست نمایندگی" و ارسال آن, اعلام آمادگی نموده تا در اسرع وقت درخواست آنان بررسی و در صورت تایید به جمع نمایندگان "گالوس" بپیوندند.

با استفاده از بخش "تماس با ما" پذیرای هر گونه پیشنهاد, نظر و انتقاد از سوی کاربران عزیز هستیم. مفتخریم که پس از بیش از یک دهه فعالیت, نمادی از اطمینان و آرامش خیال رانندگان خودرو شده ایم.